T.C. Mİllî Eğİtİm BakanlIğI
İSTANBUL / ŞİŞLİ - Nişantaşı Anadolu Lisesi

KAYIT GÜNLERİ VE GEREKENLER

KAYIT GÜNLERİ VE GEREKENLER

 

NİŞANTAŞI  ANADOLU  LİSESİ KAYIT  ZAMAN  DİLİMLERİ        
S.NO AD SOYAD GÜNÜ TARİH SAAT
1 İLKYAZ AKAÇLI SALI 22/8/23 09.40-10.00
2 YAĞIZ KAAN KOÇAK SALI 22/8/23 10.00-10.20
3 HÜSEYİN OKTAY SALI 22/8/23 10.20-10.40
4 ECE AYDİLEK SALI 22/8/23 10.40-11.00
5 DEFNE EGE SALI 22/8/23 11.00-11.20
6 EDA NUR BİRCAN SALI 22/8/23 11.20-11.40
7 BORA SOMAY SALI 22/8/23 11.40-12.00
8 ASLI BETÜL KILIÇ SALI 22/8/23 12.00-12.20
9 NEHİR İPEK KİRAZCI SALI 22/8/23 12.20-12.40
10 ÖZÜM DORA KURTOĞLU SALI 22/8/23 12.40-13.00
11 YİĞİT MAKAS SALI 22/8/23 13.00-13.20
12 EFE AŞKIN SALI 22/8/23 13.20-13.40
13 NİHAT KEREM KOÇAL SALI 22/8/23 13.40-14.00
14 ATİLA SADIKOĞLU SALI 22/8/23 14.00-14.20
15 NİL UZUN SALI 22/8/23 14.20-14.40
16 CEREN DALGIÇ SALI 22/8/23 14.40-15.00
17 SELİM YAVUZ SALI 23/8/23 15.00-15.20
18 EYLÜL ZEYNEP KARAMAN SALI 22/8/23 15.20-15.40
19 GÜLCE AYDEMİR SALI 22/8/23 15.40-16.00
20 ALİ BOSTAN SALI 22/8/23 16.00-16.20
21 YASİR BERA ERDEM ÇARŞAMBA 23/8/23 09.40-10.00
22 ECEM BEŞGÖZ ÇARŞAMBA 23/8/23 10.00-10.20
23 AZRA CANGÖZ ÇARŞAMBA 23/8/23 10.20-10.40
24 AYŞE NAZ AKDEMİR ÇARŞAMBA 23/8/23 10.40-11.00
25 ELİF BENGİ BURAK ÇARŞAMBA 23/8/23 11.00-11.20
26 ASUDE YILMAZ ÇARŞAMBA 23/8/23 11.20-11.40
27 EGEHAN KOL ÇARŞAMBA 23/8/23 11.40-12.00
28 DENİZ KARAGÜZEL ÇARŞAMBA 23/8/23 12.00-12.20
29 ASYA KILIÇASLAN ÇARŞAMBA 23/8/23 12.20-12.40
30 EREN IŞILAK ÇARŞAMBA 23/8/23 12.40-13.00
31 MERVE GEDİKOĞLU ÇARŞAMBA 23/8/23 13.00-13.20
32 MEHMET ÇAĞAN KUTLU ÇARŞAMBA 23/8/23 13.20-13.40
33 RÜZGAR AZAD ÖZTÜRK ÇARŞAMBA 23/8/23 13.40-14.00
34 AHMET FARUK AYDIN ÇARŞAMBA 23/8/23 14.00-14.20
35 NATALİ KAYNAK ÇARŞAMBA 23/8/23 14.20-14.40
36 ZEHRA DURU ÖZTÜRK ÇARŞAMBA 23/8/23 14.40-15.00
37 SELDA SATIR ÇARŞAMBA 23/8/23 15.00-15.20
38 SEMİH EREN KUTLUAY ÇARŞAMBA 23/8/23 15.20-15.40
39 YILMAZ MACİT ÇARŞAMBA 23/8/23 15.40-16.00
40 MUSTAFA BERKTUĞ DÖN ÇARŞAMBA 23/8/23 16.00-16.20
41 AHMET KARAÇÖL PERŞEMBE 24/8/23 09.40-10.00
42 KÜBRA NUR YAR PERŞEMBE 24/8/23 10.00-10.20
43 ALEYNA BAKTİMUR PERŞEMBE 24/8/23 10.20-10.40
44 AHMED NAMEH PERŞEMBE 24/8/23 10.40-11.00
45 ARYA PINAR KASA PERŞEMBE 24/8/23 11.00-11.20
46 EYLÜL ÖZANLAĞAN PERŞEMBE 24/8/23 11.20-11.40
47 İDİL KARANLIK PERŞEMBE 24/8/23 11.40-12.00
48 GÖKSU KEMAL ÇAMLI PERŞEMBE 24/8/23 12.00-12.20
49 ECRİN NİSA TAŞTAN PERŞEMBE 24/8/23 12.20-12.40
50 AZRA KARAAHMETOĞLU PERŞEMBE 24/8/23 12.40-13.00
51 DEFNE ÖZDELİCE PERŞEMBE 24/8/23 13.00-13.20
52 ARDA BAŞ PERŞEMBE 24/8/23 13.20-13.40
53 ALPER BİLGİLİ PERŞEMBE 24/8/23 13.40-14.00
54 CEMRE KARABULUT PERŞEMBE 24/8/23 14.00-14.20
55 ZEYNEP MİNE KILIÇARSLAN PERŞEMBE 24/8/23 14.20-14.40
56 DEMİR DAĞIDIR PERŞEMBE 24/8/23 14.40-15.00
57 KAAN GİRAY SARI PERŞEMBE 24/8/23 15.00-15.20
58 MUHAMMED FURKAN ÖZTÜRK PERŞEMBE 24/8/23 15.20-15.40
59 EGE BEZCİ PERŞEMBE 24/8/23 15.40-16.00
60 ELİF LARA ATEŞ PERŞEMBE 24/8/23 16.00-16.20
61 UMUT KESKİN PERŞEMBE 24/8/23 16.20-16.40
62 ECRİN AYDIN PERŞEMBE 24/8/23 16.40-17.00


KAYIT İÇİN İSTENENLER: 

  1.  Velinin ve öğrencinin kimlik veya nüfus cüzdanı fotokopisi (arkalı önlü) 
  2. Ayrılan eşler için velayet belgesi fotokopisi 
  3. Burslu olan öğrencilerin Bursluluk Sınavı sonuç belgesi 
  4. Veli-Öğrenci sözleşmesi (okuldan verilecek)  
  5. Açık Rıza Onay Belgesi (okuldan verilecek) 
  6. Öğrenciye ait 2 adet fotoğraf 
  7. 3 top A4 fotokopi kâğıdı (80 gram) 

 

Paylaş Facebook  Paylaş twitter  Paylaş google  Paylaş linkedin
Yayın: 15.08.2023 - Güncelleme: 15.08.2023 16:47 - Görüntülenme: 1163
  Beğen | 10  kişi beğendi